Profesjonalnie zajmujemy się organizacją i obsługą uroczystości weselnych. Dysponujemy trzema pomieszczeniami które podczas wesela oddajemy do państwa dyspozycji są to:

  • sala jadalna
  • sala bankietowa
  • część barowa

Komfort pary młodej i gości weselnych osiągnięty przez dyspozycje trzech sal jest naszym standardem jakim nie może  poszczycić się żaden inny obiekt w najbliższej okolicy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby te niezapomniane chwile były jak najbardziej komfortowe dla pary młodej oraz jej gości. Z przyjemnością zadbamy, również o oprawę florystyczną dla młodej pary. Nasi floryści dysponują dużym doświadczeniem w zakresie dekoracji ślubnych.

Sala jadalna

Jest to główna reprezentawywna sala, która może pomieścić do 245 gości. Urządzona z dobrym smakiem na pewno sprawi, że Wasi goscie będą się dobrze czuli i bawili.  Sala jest ustawna, jasna oraz klimatyzowana co zapewni komfort Wam oraz Waszym gościom.

Sala bankietowa

Jest to przestronna sala na której goście weselni komfortowo mogą oddawać się przyjemności tańca.

Część barowa

Jest to miejsce gdzie goście weselni mogą oddać się spokojnej konwersacji przy okazji spotkania w tak przyjemnych okolicznościach, które jak wiadomo jest doskonałą okazją do odświeżenia kontaktów z dawno nie widzianą rodziną lub znajomymi… Dodatkowo na życzenie młodej pary goście weselni mogą delektować się w tej części specjałami stołu wiejskiego, który lub skorzystać z możliwości wypicia drinka lub piwa, serwowanego przez naszego barmana.